Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 15:46

У Ризі відбулася перша в зовнішньополітичній практиці зустріч Глав Урядів Балтії та України

05 листопада 2015, 19:44

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк перебуває з робочим візитом у Латвійській Республіці, куди прибув на запрошення своєї латвійської колеги Лаймдоти Страуюма.

5 листопада у рамках візиту відбулася перша в зовнішньополітичній практиці спільна зустріч керівників урядів України і Балтійських держав - Прем’єр-міністрів Арсенія Яценюка, Лаймдоти Страуюма (Латвія), Альгірдаса Буткявічюса (Литва) та Тааві Рийваса (Естонія).

«Це історична зустріч для наших країн. Ми демонструємо потужну єдність, і ваші народи підтримують український народ у боротьбі за територіальну цілісність», - звернувся Арсеній Яценюк до Прем’єр-міністра Латвії Лаймдоти Страуюма, Глави Уряду Литви Альгірдаса Буткявічюса а Глави естонського Уряду Тааві Рийваса.

Також у рамках візиту окремо відбудуться переговори Арсенія Яценюка з Главою латвійського уряду Лаймдотою Страуюмою. Заплановані зустрічі Прем’єр-міністра України з Президентом Латвії Раймондсом Вейонісом та спікером Сейму (парламенту) Інарою Мурнієце.

Глава Уряду візьме участь у 10-й ювілейній Ризькій конференції – авторитетному міжнародному форумі, цьогоріч присвяченому темі геоекономіки.

Арсеній Яценюк зустрінеться з Віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом, відвідає центр НАТО із стратегічних комунікацій та відому Ризьку українську школу.

Кабінет Міністрів України