Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 14:43

Зустріч Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки з Державним Секретарем Міністерства фінансів Словаччини Даною Мігер

21 лютого, 18:01

21 лютого 2017 року відбулася  зустріч Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки з Державним Секретарем Міністерства фінансів Словаччини Даною Мігер.  

Під час бесіди Посол висловив вдячність словацькій стороні за всебічну підтримку України, зокрема, територіальної цілісності та незалежності України, її євроінтеграційного курсу, сприяння у забезпеченні енергетичної незалежності нашої держави та реформування її економіки, насамперед, енергетичного сектору, впровадження енергоефективності.  Було підкреслено, що Україна вже 450 днів не імпортує російський газ і залишається надійною та стабільною країною-транзитером газу в Європу. Посол також поінформував про безпекову та соціально-економічну ситуацію в Україні.

Сторони обговорили актуальні питання українсько-словацької співпраці в економічній сфері та одностайно висловилися за необхідність її нарощування, зокрема, використання наявного потенціалу.