Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 13:41

Зустріч Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки з Державним Секретарем Міністерства фінансів Словаччини Даною Мігер

21 лютого, 18:01

21 лютого 2017 року відбулася  зустріч Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки з Державним Секретарем Міністерства фінансів Словаччини Даною Мігер.  

Під час бесіди Посол висловив вдячність словацькій стороні за всебічну підтримку України, зокрема, територіальної цілісності та незалежності України, її євроінтеграційного курсу, сприяння у забезпеченні енергетичної незалежності нашої держави та реформування її економіки, насамперед, енергетичного сектору, впровадження енергоефективності.  Було підкреслено, що Україна вже 450 днів не імпортує російський газ і залишається надійною та стабільною країною-транзитером газу в Європу. Посол також поінформував про безпекову та соціально-економічну ситуацію в Україні.

Сторони обговорили актуальні питання українсько-словацької співпраці в економічній сфері та одностайно висловилися за необхідність її нарощування, зокрема, використання наявного потенціалу.

Останні новини

Міжнародна культурно-освітня поїздка "Гуманітарно-медична співпраця" | Вчора, 17:16

19 жовтня українська делегація представників державних адміністрацій, лікувально-профілактичних, навчальних закладів відвідала медичний факультет Університету імені Я.Коменського в Братиславі.

«Гуманітарно-медична співпраця» | 10 жовтня, 14:15

9 жовтня у рамках міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця», організатором якої виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, у м. Братислава перебувала українська делегація працівників лікувально-профілактичних закладів, лікарів, а також представників обласних державних адміністрацій.