Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 07:57

Участь в урочистостях з нагоди 203-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка

09 березня 2017, 17:56

9 березня перед пам’ятником Т.Г.Шевченку в Братиславі члени української громади Словаччини, артисти музично-драматичного ансамблю Т.Г.Шевченка та співробітники Посольства взяли участь у міжнародній акції – одночасному читанні по всьому світові вірша Т.Г.Шевченка «В казематі» (Мені однаково, чи буду…).

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Кобзарю, а у виконанні артистів музично-драматичного ансамблю Т.Г.Шевченка пролунала пісня «Реве та стогне» на слова Тараса Шевченка.

Був також проведений мітинг, на якому виступаючі зазначили, що творчий спадок Тараса Шевченка актуальний, як ніколи. Хоч він не був ані політиком, ані полководцем, але його слово мобілізувало і мобілізує мільйони українців до боротьби за власні права, свободу та людську гідність. І сьогодні, коли зовнішній агресор вчергове віроломно зазіхає на незалежність України, залишаються актуальними заповіти Тараса Шевченка:

Борітеся — поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!

Останні новини

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Єпископом Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви владикою Петером Руснаком | 22 березня, 15:16

22 березня 2018 р. Посол України в СР Юрій Мушка зустрівся з Єпископом Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви владикою Петером Руснаком.

20 березня ц.р. відбулася зустріч Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки з Президентом Академії Наук СР, професором Паволом Шайгаліком. | 20 березня, 16:33

Під час зустрічі сторони обговорили питання поглиблення співробітництва між Академіями Наук України та Словаччини.

Дипломати Посольства України в Словацькій Республіці разом з українською громадою Словаччини в рамках Шевченківських днів вшанували пам'ять Великого Кобзаря | 14 березня, 10:46

13 березня 2018 року у центрі культури «Ружинів» м. Братислава відбувся концерт музичних колективів акордеоністів, "4М" та музично-драматичного ансамблю Т.Г. Шевченка, приурочений до 204-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Посольством України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму | 06 березня, 09:38

5 березня в Посольстві України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму.