Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 14:52

11 червня Президент України Петро Порошенко разом з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою взяв участь у символічній церемонії відкриття дверей до Європи на словацько-українському кордоні.

11 червня 2017, 15:34

11 червня Президент України Петро Порошенко разом з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою взяв участь у символічній церемонії відкриття дверей до Європи на словацько-українському кордоні з нагоди запровадження безвізового режиму між Україною та країнами Шенгенської зони.

«Насправді ми цього дуже довго чекали. І це історична мить, коли ми руйнуємо паперову завісу, яка відділяла Україну від Європи. Чим більший прогрес ми демонструємо на шляху реформ, тим більше у мене і в українського народу з’являється аргументів  для того, щоб надати Україні перспективу членства в Європейському Союзі», - сказав Петро Порошенко під час церемонії.

Президент Словацької Республіки Андрей Кіска, зі свого боку, привітав Україну із запровадженням безвізового режиму і наголосив, що цей день важливий не тільки для українців, а й для словацького народу. «Дорогі сусіди, вітаємо в Європі».

«За цим днем стоїть багато зусиль і важкої роботи. Україна виконала свої обіцянки, так само зробив і Європейський Союз», - зазначив А.Кіска.

http://www.president.gov.ua/news/ukrayinski-punkti-propusku-na-kordoni-budut-zdijsnyuvati-yed-41810