Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 17:19

Президент України під час робочої поїздки до Закарпатської області зустрівся із Президентом Словацької Республіки.

11 червня 2017, 16:06

11 червня Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Закарпатської області зустрівся із Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.

Глава Української держави подякував словацькому колезі за візит в Україну у такий важливий для нашої держави день, «який увійде в історію сучасної України», а також за підтримку суверенітету, територіальної цілісності і незалежності Української держави та проведенні реформ.

У свою чергу, Президент Словацької Республіки привітав українців із запровадженням безвізового режиму з Євросоюзом, зазначивши, що як Президент країни, яка в минулому входила до соціалістичного блоку країн, дуже добре розуміє наскільки повернення до європейської родини є великою мрією.

А.Кіска запевнив у подальшій підтримці Словаччиною України на її шляху до Європи.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-zustrich-iz-prezidentom-slovackoyi-41814 

Цього ж дня Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою зустрілися з дітьми, які поїдуть на відпочинок до Угорщини в рамках ініціативи Книга добра. Більшість школярів-учасників    проекту – діти українських військових, що брали участь в АТО.

http://www.president.gov.ua/news/prezidentske-podruzhzhya-ta-prezident-slovackoyi-respubliki-41818