Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 15:47

Участь Посла України в СР Ю.Мушки у конференції «Транскордонне співробітництво», організованій офісом Уряду СР у рамках «Норвезького фінансового механізму в Словаччині».

14 червня 2017, 13:25

14 червня ц.р. Посол України в Словаччині Юрій Мушка взяв участь у заключній конференції «Транскордонне співробітництво», організованій офісом Уряду СР у рамках «Норвезького фінансового механізму в Словацькій Республіці».

Під час церемонії відкриття Посол виступив із промовою на тему: «Співробітництво між Словаччиною та Україною – співпраця у прикордонних регіонах».

Ю.Мушка наголосив на важливості для України запровадження 11 червня ц.р. безвізового режиму з ЄС, що є важливим кроком на інтеграційному шляху України до ЄС.  

Подякував словацькій стороні за беззаперечну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також поінформував присутніх про стан розвитку двосторонніх українсько-словацьких відносин, зокрема про співробітництво у прикордонній сфері, зазначивши на необхідності реалізації спільних проектів з посилення безпеки на українсько-словацькому кордоні із залученням фінансових коштів програми «SLOVAK AID», а також Норвезького фінансового механізму. 

Останні новини

Дипломати Посольства України в Словацькій Республіці разом з українською громадою Словаччини в рамках Шевченківських днів вшанували пам'ять Великого Кобзаря | 14 березня, 10:46

13 березня 2018 року у центрі культури «Ружинів» м. Братислава відбувся концерт музичних колективів акордеоністів, "4М" та музично-драматичного ансамблю Т.Г. Шевченка, приурочений до 204-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Посольством України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму | 06 березня, 09:38

5 березня в Посольстві України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму.

25 - 26 лютого у Братиславі з робочим візитом перебував Голова Світового Конгресу Українців Евген Чолій | 27 лютого, 10:11

У ході візиту в Словаччину Голова СКУ Евген Чолій провів низку зустрічей з представниками Адміністрації Президента СР, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, парламентарями, представниками правозахисних організацій, преси, членами української громади Словаччини.

20 лютого Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка провів зустріч з мером м. Нітра Йозефом Двончем | 20 лютого, 20:45

Під час зустрічі були обговорені питання українсько-словацького міжрегіонального співробітництва.