Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 14:53

Участь Посла України в СР Ю.Мушки у конференції «Транскордонне співробітництво», організованій офісом Уряду СР у рамках «Норвезького фінансового механізму в Словаччині».

14 червня 2017, 13:25

14 червня ц.р. Посол України в Словаччині Юрій Мушка взяв участь у заключній конференції «Транскордонне співробітництво», організованій офісом Уряду СР у рамках «Норвезького фінансового механізму в Словацькій Республіці».

Під час церемонії відкриття Посол виступив із промовою на тему: «Співробітництво між Словаччиною та Україною – співпраця у прикордонних регіонах».

Ю.Мушка наголосив на важливості для України запровадження 11 червня ц.р. безвізового режиму з ЄС, що є важливим кроком на інтеграційному шляху України до ЄС.  

Подякував словацькій стороні за беззаперечну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також поінформував присутніх про стан розвитку двосторонніх українсько-словацьких відносин, зокрема про співробітництво у прикордонній сфері, зазначивши на необхідності реалізації спільних проектів з посилення безпеки на українсько-словацькому кордоні із залученням фінансових коштів програми «SLOVAK AID», а також Норвезького фінансового механізму.