Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 17:17

Робочий візит Міністра юстиції України П.Петренка до Братислави.

16 червня 2017, 16:25

15 червня ц.р. в Братиславі з робочим візитом перебував Міністр юстиції України П.Петренко, в ході якого було проведено зустрічі із Міністром юстиції Словаччини Л.Житнянською, головою Спеціального кримінального суду СР М.Трубаном та  заступником Голови спеціальної прокуратури СР Я.Зановітом.

Під час зустрічі із Міністром юстиції Словаччини Л.Житнянською було презентовано хід реформ системи юстиції, судочинства в Україні, створення та відкриття електронних реєстрів в рамках проекту «Відкритий уряд», а також систему електронного декларування із наголосом на антикорупційну складову. Обговорено можливі шляхи співпраці українських і словацьких відомств в контексті передачі напрацьованого досвіду Словаччини в боротьбі з корупцією, створенню в Україні антикорупційних органів, у т.ч. спеціалізованого антикорупційного суду та прокуратури.

Словацька сторона привітала Україну із запровадженням безвізового режиму з ЄС та зазначила, що Братислава була і залишатиметься прихильником євроінтеграції України. Було високо оцінено поступ нашої держави у боротьбі з корупцією та амбіції українського Уряду щодо реформування усіх сфер життєдіяльності України.