Посольство України в Словацькій Республіці

Участь Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки в урочистих заходах у м. Свидник з нагоди 73-ї річниці Карпатсько-Дуклянської операції

09 жовтня, 14:18

06 жовтня Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка, на запрошення керівництва Міністерства оборони СР та Пряшівського самоврядного краю, взяв участь у вшануванні 73-ї річниці Карпатсько-Дуклянської операції.

Під час проведення урочистих заходів відбулися церемонії покладання вінків до пам’ятників командира 1-го чехословацького армійського корпусу генерала Людвіка Свободи та військових, які загинули під час проведення Карпатсько-Дуклянської операції.

У заходах взяли участь Президент Словацької Республіки А.Кіска, Прем’єр-міністр Р.Фіцо, Голова Національної Ради А.Данко, керівництво Пряшівського краю і м. Свидник, представники дипломатичного корпусу.

 

Останні новини

Науковий круглий стіл «Україна – Словаччина: розвиток двосторонніх відносин та дійові особи», присвячений 100-річчю української дипломатії | 15 листопада, 09:01

14 листопада у Посольстві України в Словацькій Республіці проведено науковий круглий стіл «Україна – Словаччина: розвиток двосторонніх відносин та дійові особи», присвячений 100-річчю української дипломатії.