Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 07:56

Зустріч із студентами факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету

17 жовтня 2017, 16:15

17 жовтня Посольство України в Словацькій Республіці відвідали викладачі та студенти факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету, а також представники громадської організації «Молода дипломатія».

Перед присутніми виступив Посол України в СР Ю.Мушка, зокрема, коротко розповів про історію української дипломатії, її роль і завдання в сучасних міжнародних відносинах.

Крім цього, детально зупинився на основних напрямках діяльності Посольства. Розповів як про повсякденну роботу дипломатичної установи, так і її представницьку діяльність.

Окрема увага була також приділена правилам ведення переговорів.

Наприкінці зустрічі Посол Ю.Мушка відповів на запитання студентів.

 

 

 

Останні новини

Дипломати Посольства України в Словацькій Республіці разом з українською громадою Словаччини в рамках Шевченківських днів вшанували пам'ять Великого Кобзаря | 14 березня, 10:46

13 березня 2018 року у центрі культури «Ружинів» м. Братислава відбувся концерт музичних колективів акордеоністів, "4М" та музично-драматичного ансамблю Т.Г. Шевченка, приурочений до 204-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Посольством України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму | 06 березня, 09:38

5 березня в Посольстві України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму.

25 - 26 лютого у Братиславі з робочим візитом перебував Голова Світового Конгресу Українців Евген Чолій | 27 лютого, 10:11

У ході візиту в Словаччину Голова СКУ Евген Чолій провів низку зустрічей з представниками Адміністрації Президента СР, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, парламентарями, представниками правозахисних організацій, преси, членами української громади Словаччини.

20 лютого Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка провів зустріч з мером м. Нітра Йозефом Двончем | 20 лютого, 20:45

Під час зустрічі були обговорені питання українсько-словацького міжрегіонального співробітництва.