Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 15:01

Участь співробітників Посольства України в СР у конференції, присвяченій Східному партнерству: «Підведення підсумків: досягнення, перспективи та роль країн В-4».

24 жовтня 2017, 11:32

23 жовтня заступник Директора Департаменту Європейського Союзу і НАТО МЗС України А.Наджос  та співробітники Посольства України в Словацькій Республіці взяли участь у конференції, присвяченій Східному партнерству: «Підведення підсумків: досягнення, перспективи та роль країн В-4» (м. Братислава).

Захід проводився під патронатом державного секретаря Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки Л.Парізека. Співорганізаторами також виступили: Дослідницький центр словацької асоціації зовнішньої політики, Фонд Фрідріха Еберта, Міжнародний Вишеградський фонд та EurActiv.sk.

Напередодні V саміту Східного партнерства, який має відбутися 24 листопада у Брюсселі, учасниками конференції було проаналізовано поточний стан співробітництва та перспективи розвитку Східного партнерства. Окрема увага була приділена виконанню Угод про асоціацію та проведенню відповідних реформ у країнах-партнерах. Було також оцінено роль країн В-4 у зазначеній європейській ініціативі.