Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 05:32

Дипломати Посольства України – на урочистому заході з нагоди прибуття в Братиславу першого вантажного потягу з Китаю

13 листопада 2017, 16:20

13 листопада 2017 р. дипломати Посольства України в СР взяли участь в урочистому заході з нагоди прибуття в Братиславу першого вантажного потягу з Китаю, частина маршруту якого проходила територією України.

Захід відвідали офіційні представники Міністерства транспорту і будівництва СР, Міністерства фінансів СР, Міністерства закордонних справ і європейських питань СР, керівники багатьох словацьких транспортних компаній, багаточисельна делегація з Китаю, представники дипломатичного корпусу.

У виступах Міністра транспорту і будівництва СР А.Ершека, Державного секретаря Міністерства фінансів СР Д.Мігер та Посла КНР в СР Л.Ліна було наголошено, що значний внесок у розвиток маршруту Китай (порт Дальянь) – Словаччина (Братислава) внесла і українська сторона.

За заявами офіційних представників Словацької Республіки, у 2018 році згаданий маршрут планується перетворити в регулярний, а у перспективі кількох наступних років – довести кількість потягів за цим маршрутом до 500 на рік.

 

Останні новини

Дипломати Посольства України в Словацькій Республіці разом з українською громадою Словаччини в рамках Шевченківських днів вшанували пам'ять Великого Кобзаря | 14 березня, 10:46

13 березня 2018 року у центрі культури «Ружинів» м. Братислава відбувся концерт музичних колективів акордеоністів, "4М" та музично-драматичного ансамблю Т.Г. Шевченка, приурочений до 204-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Посольством України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму | 06 березня, 09:38

5 березня в Посольстві України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму.

25 - 26 лютого у Братиславі з робочим візитом перебував Голова Світового Конгресу Українців Евген Чолій | 27 лютого, 10:11

У ході візиту в Словаччину Голова СКУ Евген Чолій провів низку зустрічей з представниками Адміністрації Президента СР, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, парламентарями, представниками правозахисних організацій, преси, членами української громади Словаччини.

20 лютого Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка провів зустріч з мером м. Нітра Йозефом Двончем | 20 лютого, 20:45

Під час зустрічі були обговорені питання українсько-словацького міжрегіонального співробітництва.