Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 08:12

Посол України Юрій Мушка привітав Миколу Неверлого з 101-ою річницею Дня народження

15 листопада 2017, 14:15

15 листопада Посол України в СР Юрій Мушка привітав видатного українця Словаччини, доктора філологічних наук, іноземного члена Національної Академії наук України, письменника та громадського діяча Миколу Неверлого з 101-ою річницею Дня народження.

Внесок М.Неверлого у розбудову українсько-словацьких культурних відносин важко переоцінити. Його роботи про І.Франка, Т.Шевченка, Л.Українку, історичні дослідження щодо постаті гетьмана І.Мазепи та інші наукові праці посідають гідне місце у національному надбанні України та Словаччини, слугують зміцненню міжнародного авторитету Української держави.

Пан М.Неверлий поділився своїм секретом довголіття, який, на його думку полягає в оптимізмі, доброті, чистоті сердець, любові та повазі одне до одного.

Останні новини

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Єпископом Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви владикою Петером Руснаком | 22 березня, 15:16

22 березня 2018 р. Посол України в СР Юрій Мушка зустрівся з Єпископом Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви владикою Петером Руснаком.

20 березня ц.р. відбулася зустріч Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки з Президентом Академії Наук СР, професором Паволом Шайгаліком. | 20 березня, 16:33

Під час зустрічі сторони обговорили питання поглиблення співробітництва між Академіями Наук України та Словаччини.

Дипломати Посольства України в Словацькій Республіці разом з українською громадою Словаччини в рамках Шевченківських днів вшанували пам'ять Великого Кобзаря | 14 березня, 10:46

13 березня 2018 року у центрі культури «Ружинів» м. Братислава відбувся концерт музичних колективів акордеоністів, "4М" та музично-драматичного ансамблю Т.Г. Шевченка, приурочений до 204-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Посольством України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму | 06 березня, 09:38

5 березня в Посольстві України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму.