Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 08:10

Круглий стіл «Стратегічні переговори: Україна та країни В-4, обриси безпеки»

23 листопада 2017, 14:15

22 листопада директор Дипломатичної академії України С.Корсунський, викладачі Одеського національного університету ім. І.Мечникова та співробітники Посольства України в Словацькій Республіці взяли участь у круглому столі «Стратегічні переговори: Україна та країни В-4, обриси безпеки», організованому Інститутом стратегічної політики «STRATPOL» та Міжнародним Вишеградським фондом.

У заході взяли участь Державний секретар Міністерства оборони Словаччини Р.Ондрейчак, представники неурядових громадських організацій, дипломатичного корпусу, аналітики.

Р.Ондрейчак поінформував присутніх про нещодавно схвалену  декларацію щодо пріоритетів членства Словацької Республіки в ЄС та НАТО, оновлену Стратегію безпеки та військову Стратегію. Окрему увагу було приділено беззаперечній підтримці України з боку СР.

Представниками української делегації, зі свого боку, було позитивно оцінено роль запроваджених ЄС санкцій проти РФ, Мінських домовленостей і Нормандського формату. Разом з тим, було наголошено, що Україна використовується РФ в якості інструмента  дестабілізації ЄС, НАТО та Близького Сходу.

Відбувся обмін думками щодо протидії російській дезінформаційній кампанії.      

Останні новини

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Єпископом Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви владикою Петером Руснаком | 22 березня, 15:16

22 березня 2018 р. Посол України в СР Юрій Мушка зустрівся з Єпископом Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви владикою Петером Руснаком.

20 березня ц.р. відбулася зустріч Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки з Президентом Академії Наук СР, професором Паволом Шайгаліком. | 20 березня, 16:33

Під час зустрічі сторони обговорили питання поглиблення співробітництва між Академіями Наук України та Словаччини.

Дипломати Посольства України в Словацькій Республіці разом з українською громадою Словаччини в рамках Шевченківських днів вшанували пам'ять Великого Кобзаря | 14 березня, 10:46

13 березня 2018 року у центрі культури «Ружинів» м. Братислава відбувся концерт музичних колективів акордеоністів, "4М" та музично-драматичного ансамблю Т.Г. Шевченка, приурочений до 204-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Посольством України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму | 06 березня, 09:38

5 березня в Посольстві України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму.