Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 07:08

Круглий стіл «Стратегічні переговори: Україна та країни В-4, обриси безпеки»

23 листопада, 14:15

22 листопада директор Дипломатичної академії України С.Корсунський, викладачі Одеського національного університету ім. І.Мечникова та співробітники Посольства України в Словацькій Республіці взяли участь у круглому столі «Стратегічні переговори: Україна та країни В-4, обриси безпеки», організованому Інститутом стратегічної політики «STRATPOL» та Міжнародним Вишеградським фондом.

У заході взяли участь Державний секретар Міністерства оборони Словаччини Р.Ондрейчак, представники неурядових громадських організацій, дипломатичного корпусу, аналітики.

Р.Ондрейчак поінформував присутніх про нещодавно схвалену  декларацію щодо пріоритетів членства Словацької Республіки в ЄС та НАТО, оновлену Стратегію безпеки та військову Стратегію. Окрему увагу було приділено беззаперечній підтримці України з боку СР.

Представниками української делегації, зі свого боку, було позитивно оцінено роль запроваджених ЄС санкцій проти РФ, Мінських домовленостей і Нормандського формату. Разом з тим, було наголошено, що Україна використовується РФ в якості інструмента  дестабілізації ЄС, НАТО та Близького Сходу.

Відбувся обмін думками щодо протидії російській дезінформаційній кампанії.