Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 15:43

Дипломати Посольства України в СР разом з українською делегацією на металургійному заводі "Železiarne Podbrezová"

08 грудня 2017, 10:03

7 грудня 2017 р. дипломати Посольства України в СР разом з делегацією у складі представників українських енергетичних підприємств відвідали словацький металургійний завод "Železiarne Podbrezová" у м. Подбрезова.

Метою візиту української делегації на словацький металургійний завод було вивчення можливостей постачання його трубної продукції для теплоелектростанцій України.

В ході відвідання заводу "Železiarne Podbrezová" українську делегацію було ознайомлено з його майже 180-річною історією та сучасним станом діяльності, а також продемостровано повний цикл виробництва труб та випробування їх якості.  

Останні новини

Дипломати Посольства України в Словацькій Республіці разом з українською громадою Словаччини в рамках Шевченківських днів вшанували пам'ять Великого Кобзаря | 14 березня, 10:46

13 березня 2018 року у центрі культури «Ружинів» м. Братислава відбувся концерт музичних колективів акордеоністів, "4М" та музично-драматичного ансамблю Т.Г. Шевченка, приурочений до 204-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Посольством України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму | 06 березня, 09:38

5 березня в Посольстві України в Словацькій Республіці проведено круглий стіл, присвячений 4-й річниці трагічних подій на Майдані в Києві та окупації Криму.

25 - 26 лютого у Братиславі з робочим візитом перебував Голова Світового Конгресу Українців Евген Чолій | 27 лютого, 10:11

У ході візиту в Словаччину Голова СКУ Евген Чолій провів низку зустрічей з представниками Адміністрації Президента СР, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, парламентарями, представниками правозахисних організацій, преси, членами української громади Словаччини.

20 лютого Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка провів зустріч з мером м. Нітра Йозефом Двончем | 20 лютого, 20:45

Під час зустрічі були обговорені питання українсько-словацького міжрегіонального співробітництва.