Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 01:27

Вітаємо з Днем Соборності України!

22 січня, 08:05

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме цього дня проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу Святом національної єдності.

День Соборності дає нам усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави, визнаної світовою спільнотою. 

Нині частину території України окуповано Російською Федерацією. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. 

Але український народ не допустить втрати державного суверенітету. Жодна сила не зламає міцну духом націю, ми вистоїмо перед усіма складнощами та збудуємо сильну європейську країну – гідну наших дітей. 

Ми всі віримо, що територіальну цілісність України, скріплену кров’ю незламних борців, буде відновлено. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України. 

В єдності – наша сила! 

Слава Україні, соборній і неподільній Україні!