Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 15:39

Український державний центр міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України

29 серпня 2017, 10:00

Інформуємо про діяльність Українського державного центру міжнародної освіти (УДЦМО) Міністерства освіти і науки України, мета якого допомогти іноземним студентам отримати міжнародно визнану якісну освіту в українських університетах, що гарантуватиме професійний успіх в будь-якій країні світу.

УДЦМО є головним інформаційним джерелом про вищу освіту в Україні для іноземців. До послуг, які надаються Центром входять: перевірка документів абітурієнта, допомога у виборі університету та навчальної програми, допомога з подачею документів до вищого навчального закладу, отримання запрошення на навчання, інформування ЗДУ з підтвердженням про видані запрошення, організація зустрічі в аеропорту тощо.

Іноземні студенти мають можливість навчатися у більш ніж 240 вищих навчальних закладах України і здобувати освіту за різними спеціальностями. На офіційному сайті УДЦМО www.studyinukraine.gov.ua абітурієнти можуть отримати загальну інформацію про навчальні програми, процедуру вступу та інші практичні поради. Окрім цього, абітурієнти можуть подавати он-лайн заявки на навчання до будь-якого вищого навчального закладу України через зазначений сайт.