Посольство України в Словацькій Республіці

, Київ 05:46

Словаччина є воротами до Європи

16 березня 2017, 11:57

У статті Посол України в Словаччині Ю.Мушка розповів про загострення ситуації на Сході України, зокрема її економічні та гуманітарні наслідки, важливість безперебійного постачання електроенергії та тепла. «Необхідно якомога скоріше відвести важку техніку та війська», - підкреслив Посол, - «ми боремося не з Москвою, а за цінності».

Ю.Мушка зупинився на питанні реалізації реформ в Україні (робота системи електронних декларацій, судова реформа). Підкреслена незворотність європейського вибору України.

Посол України поінформував про результати проведеної наради з торговельно-економічного співробітництва за участі Президента ICC Ukraine Володимира Щелкунова, представників ICC Ukraine в Словаччині, Угорщині, Австрії та Чехії. Зазначив, що Європейський Союз є найважливішим партнером для України, частка якого складає 40 % її торгівлі. Наголошено на важливості використання можливостей українсько-словацького співробітництва, зокрема в торговельно-економічній та енергетичній сферах.

У цьому контексті Ю.Мушка виокремив можливості Словацько-Українського бізнес форуму, що проходитиме у квітні 2017 р. у м. Кошице.    

 

Джерело:  |  журнал «Instore» Автор: Мілош Нємєчєк

Останні статті