Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 21:08

Тимчасовий консульський облік (ТКО)

Громадяни України, які на законних підставах тимчасово (понад три місяці) перебувають за кордоном, можуть бути прийняті на тимчасовий консульський облік (ТКО) у відповідній закордонній дипломатичній установі України на термін, зазначений у виданому компетентними органами іноземної держави дозволі, що дає право на проживання в цій іноземній державі (віза, посвідка тощо).

Прийом відвідувачів консульського відділу відбувається за попереднім записом.

***

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ТКО НЕОБХІДНО:

  1. заява (заповніть → роздрукуйте → підпишіть);
  2. заповніть онлайн інформацію для облікової картки громадянина України, який тимчасово перебуває за кордоном;
  3. закордонний паспорт + копії сторінок (перша сторінка з ПІБ; сторінка з попередніми штампами консульського обліку - за наявності);
  4. дозвіл на проживання, виданий компетентними органами іноземної держави + копія  (оригінал обов’язково повертається заявнику);
  5. фотокартку розміром 35 х 45 мм.
  6. Для ідентифікації особи за місцем народження: копію свідоцтва про народження або копію сторінки паспортного документа, де вказане місце народження (населений пункт).

У разі, якщо заявник змінював прізвище, ім'я або по батькові - копії документів, що засвідчують кожну таку зміну (свідоцтво про про реєстрацію зміни прізвища, імені та по батькові;  про шлюб/розлучення тощо).

ЗВЕРНЕННЯ ПОШТОЮ

У разі надсилання поштою, готується та відправляється весь пакет документів, зазначений вище. Замість оригіналу дозволу на проживання в Словаччині надсилається його засвідчена нотаріально копія.

Лист відправляється на адресу консульського відділу Посольства:

Konzulárny útvar Veľvyslanectva Ukrajiny v Slovenskej republike

Radvanská 35, 81101, Bratislava, Slovenská republika

Разом з документами необхідно вкласти зворотній конверт, оформлений як “рекомендований лист”. Деталі щодо оформлення та вартості поштових відправлень Пошти Словаччини за посиланням: https://www.posta.sk/sluzby/listove-zasielky

ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ НА ОБЛІК ДІТЕЙ

У разі звернення про прийняття на тимчасовий консульський облік законним представником, окрім зазначених документів, подаються оригінал та копія документа, що посвідчує особу та повноваження законного представника (оригінал зазначених документів обов’язково повертається заявнику).

При прийнятті на тимчасовий консульський облік дитини віком до 16 років заява про прийняття такої дитини на облік та облікова картка на неї заповнюються одним з батьків (законним представником). У разі відсутності у дитини власного паспортного документа або проїзного документа дитини до її облікової картки додаються копії сторінок паспортних документів батьків (законних представників) з написами і відомостями про пред’явника документа та відомостями про дитину.

ШТАМПИ І КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР

У паспортному документі громадянина України, який планує перебувати за кордоном тимчасово, але терміном більше ніж три місяці, проставляються штамп «Прийнятий на тимчасовий консульський облік в ..... з .....до .......», дата, підпис консульської посадової особи та мала гербова печатка.

За прийняття на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

 

 

ТИМЧАСОВИЙ КОНСУЛЬСЬКИЙ ОБЛІК (КОРОТКОСТРОКОВИЙ)

За бажанням громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового перебування (до трьох місяців/дозвіл на проживання відсутній), ЗДУ здійснюється їх облік шляхом внесення відповідних даних до журналу обліку громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування. При цьому ніяких відміток у  паспортному документі цих громадян не проставляється.


Виникли запитання? Напишіть повідомлення на фейсбук-сторінку Посольства, скориставшись нижченаведеною формою!

Також можете зберегти сторінку, натиснувши "Вподобати сторінку" та зареєструватися онлайн на прийом до консульського відділу Посольства натиснуваши "Замовити".


Консульський підрозділ Посольства України в Словацькій Республіці
Керівник: Гомель Віра Володимирівна
другий секретар
Адреса: вул. Радванська 35, 81101, Братислава, Словацька Республіка. Переглянути на мапі
Телефон: +421 259 202 816 (робочі дні, пн., ср., чт., пт. - 13:00-17:00; вт. - 08:00-12:00)
Факс: +421 259 202 837
Ел. пошта: consul_sk@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://slovakia.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs
Графік роботи:

Прийом громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства:

Понеділок  

   09:00 - 12:00

Вівторок

   13:00 - 16:00

Середа

   09:00 - 12:00

Четвер

   09:00 - 12:00 (для громадян з інвалідністю, вагітних, тяжкохворих)

П’ятниця

   09:00 - 12:00 (крім виїздів на ВКО у м. Пряшів, див. графік)

Субота

   Вихідний

Неділя

   Вихідний

Он-лайн реєстрація відвідувачів на прийом у Консульський відділ

                 ***

Розділ "Оголошення" / вихідні дні в Україні у 2019 році

Примітки:

Запитання з консульської тематики надсилайте нам на електронну адресу consul_sk@mfa.gov.ua або через повідомлення у Messenger сторінки Посольства у соціальній мережі Facebook (натисніть -->).

Попередньо просимо ознайомитися з розділами нашої веб-сторінки "Консульські питання" та Часті запитання з консульської проблематики

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України проводиться у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт та за інших надзвичайних обставин. Телефон гарячої лінії: +421 259 202 813

                                                                           ***

Кожний 3-й четвер місяця з 9.00 до 11.00 буде здійснюватися прийом громадян керівником установи за попереднім записом, тел.: +421 259 202 810. Слідкуйте за оголошеннями на сайті Посольства.

Повідомляємо, що виїзний консульський прийом громадян відбувається за адресою:

вул. Янка Бородача 5, 08001, м. Пряшів (у приміщенні Центру української культури).

У 2019 році виїзний консульський прийом проходитиме з 09:00 до 12:00 за графіком:

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном консульського відділу Посольства +421 259 202 816 у неприйомні години.

Долучайтеся до нас у facebook та twitter!


Генеральне Консульство України в Пряшеві ліквідоване. Межі консульського округу установи відносяться до консульського округу Посольства України в Словацькій Республіці. Консульські дії здійснюються у консульському відділі Посольства України в СР.
Графік роботи: