Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 16:59

Новини

Дата з по

Презентація на тему: «Військова та стратегічна ситуація навколо України» | 18 жовтня, 14:06

18 жовтня у Посольстві України в Словацькій Республіці відбулася презентація на тему: «Військова та стратегічна ситуація навколо України».

У Братиславі відправлено Службу Божу до свята Покрови Пресвятої Богородиці українською мовою | 15 жовтня, 08:02

13 жовтня у церкві Святої Розалії м. Братислава пройшло Богослужіння до свята Покрови Пресвятої Богородиці українською мовою.

19 вересня 2019 року в Братиславі проведено вечір української поезії та прози до 250-ї річниці з Дня народження І.П. Котляревського | 20 вересня, 08:40

19 вересня, за сприяння Посольства України в Словаччині, словацько-українське товариство м. Братислава спільно з Музично-драматичним ансамблем ім. Тараса Шевченка у Народному освітньому центрі «V klub» провели вечір української поезії та прози з нагоди 250-ї річниці з Дня народження І.П.Котляревського.

Офіційний візит Президента Словацької Республіки Зузани Чапутової до України | 16 вересня, 16:11

16 вересня Президент Словацької Республіки Зузана Чапутова здійснила офіційний візит до України.

Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ Словаччини Мірослав Лайчак: ОБСЄ готова і надалі сприяти прогресу у мирному врегулюванні на Донбасі | 14 вересня, 10:01

13 вересня під час зустрічі Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка з Міністром закордонних і європейських справ Словацької Республіки, Діючим головою ОБСЄ Мірославом Лайчаком відбулось обговорення широкого кола питань двостороннього співробітництва, взаємодії в контексті євроатлантичної інтеграції України, а також пріоритетних питань європейської безпеки з урахуванням головування Словаччини в ОБСЄ в 2019 році.

Концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND» | 12 вересня, 08:45

11 вересня, у рамках «Днів Києва в Братиславі», в Словацькому національному театрі відбувся урочистий концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND».

Відкриття фестивалю українського кіно | 12 вересня, 08:35

У столиці Словаччини Братиславі – місті-побратимі української столиці 11 вересня у кінотеатрі «Младость» відбулася церемонія відкриття фестивалю українського кіно.

У Братиславі проходять Дні Києва | 11 вересня, 14:44

З 11 по 13 вересня у Братиславі проходять Дні Києва, приурочені 50-й річниці підписання Угоди про братерські відносини між містами - побратимами.

Дні Києва в Братиславі | 04 вересня, 12:34

Посольство України в Словацькій Республіці має честь інформувати, що у період з 11 по 13 вересня 2019 року у місті Братислава пройдуть «Дні Києва в Братиславі», приурочені до 50-річчя з дня підписання Угоди про братерські відносини між Києвом та Братиславою.

У Братиславі відзначили День Державного Прапора України | 23 серпня, 08:56

23 серпня в День Державного Прапора України члени української громади Словаччини та діти української недільної школи Братислави долучилися до урочистої акції Посольства – розгорнули Державний Прапор України в історичному центрі міста біля Братиславського граду та Парламенту СР.