Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 20:19

Візит делегації Сумської торгово-промислової палати до Словаччини

23 травня 2013, 09:57

22-23 травня  ц.р. в Словацькій Республіці з метою встановлення партнерських відносин з Бансько-Бистрицькою регіональною торгово-промисловою палатою СР перебувала українська делегація підприємців у кількості 12 осіб  на чолі з віце-президентом Сумської торгово-промислової палати І.Коротичем і віце-президентом Миколаївської торгово-промислової палати А.Черноморченко.

Під час перебування в СР 22 травня ц.р. у будинку старої ратуші м.Банська Бистриця, за присутності місцевих ЗМІ, відбулася зустріч української делегації з мером зазначеного міста - П.Гоголою, представниками ділових кіл та громадськості Банської Бистриці, а також представниками адміністрації Бансько-Бистрицького самоврядного краю.

У ході зустрічі мер м. Банська-Бистриця П.Гогола привітав членів делегації з України, розповів про потенціал та можливості двостороннього співробітництва, зокрема в інвестиційній сфері, у галузі туризму та в інших можливих напрямках співпраці підприємців обох країн.

У виступах керівника української делегації І.Коротича і керівника Бансько-Бистрицької регіональної торгово-промислової палати  СР М.Спірової було висловлено сподівання на плідне співробітництво як у діловій сфері, так і в інших галузях, у яких зацікавлені українська та словацька сторони. Ними було зазначено, зокрема, що зустріч проходить напередодні засідання Міжурядової українсько-словацької комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, яке має відбутися у червні ц.р., і є одним з перших кроків на шляху до проведення зустрічі представників ділових кіл, яка матиме місце в рамках зазначеного засідання. У своєму виступі віце-президент Миколаївської торгово-промислової палати А.Черноморченко розповіла про промисловий потенціал та можливості співпраці з Миколаївською областю й побажала успіху розвитку партнерства та ділових зв’язків підприємців Словаччини та України.

Під час зустрічі відбулися презентації Сумської, а також Миколаївської областей і їх промислового та інвестиційного потенціалу з використанням відеофільму та друкованої продукції, перед початком яких в урочистій обстановці українською та  словацькою сторонами було підписано Угоду про взаємну співпрацю між Сумською торгово-промисловою палатою та Бансько-Бистрицькою регіональною торгово-промисловою палатою СР, а також Миколаївською торгово-промисловою палатою та Бансько-Бистрицькою регіональною торгово-промисловою палатою СР.

У рамках проведення заходу відбулися заплановані профільні зустрічі представників українських ділових кіл з їхніми словацькими партнерами.  Зокрема, представники таких українських фірм та компаній, як „AIV”, „Nomak-Invest”, „Trade-invest plus”, „Orion-Service”, „Южтрансекспорт”, „Супутник-Суми”, „Славяне” та інші мали ділові зустрічі та провели переговори з представниками таких словацьких фірм та підприємств, як „ADRIAN GROUP s.r.o.”, „Banskobystrický pivovar, a.s.”, „SDA s.r.o.”, „Kúpele Sliač s.r.o.”, „EuroConex Slovakia s.r.o.”, „ARRS Forwarding s.r.o.”, „ALFA BIO s.r.o.”, „OOCR Stredné Slovensko”, „REA-S s.r.o.”, „Mäspoma a.s.”.

Керівник української делегації, а також представники Посольства України в СР дали інтервʼю редакції регіональної студії словацького телебачення „TVHronka”, у яких було висловлено впевненість у подальшому плідному розвитку співробітництва, яке може бути корисним для народів обох країн і матиме ще більшу динаміку у світлі запланованого підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, що має відбутися на саміті Україна-ЄС у Вільнюсі восени ц.р. 

   

Останні новини

18 березня у Братиславі проведено міжнародну акцію «Об’єднані прапором - #LIBERATECRIMEA» | 19 березня, 09:10

18 березня, у 5-ту річницю окупації Російською Федерацією Криму, у Братиславі нагадали «Крим - це Україна!» 

У Братиславі тривають Шевченківські дні, приурочені до 205-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря | 17 березня, 10:15

16 березня у культурному центрі Ружинов м. Братислава з успіхом пройшов святковий концерт, організований музично-драматичним ансамблем ім. Тараса Шевченка за підтримки Посольства України в Словацькій Республіці та за участі учнів української недільної школи Братислави Dubova 1, солістів словацької філармонії.

15 березня 2019 року – 80 років з дня проголошення незалежності Карпатської України | 15 березня, 08:25

В ніч на 15 березня 1939 року у місті Хуст була проголошена незалежність Карпатської України на чолі якої став Августин Волошин. Цього ж дня було ухвалено перший конституційний закон, у якому задекларовані назва нової держави, форма політичного устрою (парламентська республіка), державна мова (українська), прапор (синьо-жовтий), герб (тризуб) і гімн («Ще не вмерла Україна»).

Розпочала свою роботу дільнична виборча комісія з виборів Президента України 31 березня 2019 року закордонної виборчої дільниці № 900086, створена при Посольстві України в Словацькій Республіці | 14 березня, 15:35

14 березня відбулося перше засідання дільничної виборчої комісії з виборів Президента України 31 березня 2019 року закордонної виборчої дільниці № 900086. Члени ДВК на першому засіданні виборчої комісії склали присягу, а також встановили режим роботи комісії.

У Братиславі вшановують Великого Кобзаря | 11 березня, 16:55

11 березня 2019 року, в рамках Шевченківських днів, співробітники Посольства України в Словацькій Республіці, представники української громади, члени Словацько-українського товариства, музично-драматичного ансамблю ім. Т.Шевченка та українська молодь взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку у Братиславі.