Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 02:01

19 березня у Братиславі члени української громади, діти української недільної школи та співробітники Посольства взяли участь в церемонії покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка

20 березня, 10:49

На початку заходу Посол привітав присутніх з Шевченківськими днями, зазначивши, що слова Т.Шевченка і сьогодні живі та актуальні, бо вони звернені до совісті народу, закликають до дії, до боротьби за нашу землю, за незалежність України.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Кобзарю у м. Братислава. Артисти музично-драматичного ансамблю Т.Г.Шевченка та діти української недільної школи декламували вірші Т.Шевченка і заспівали «Реве та стогне Дніпр широкий».

Останні новини

Зустріч представника Посольства України з майбутніми дипломатами – студентами Університету ім.Матея Бела, м.Банська-Бистриця | 18 жовтня, 20:51

17 жовтня ц.р. радник Посольства Д.Конишев зустрівся зі студентами, які навчаються на факультеті міжнародних відносин Університету ім. Матея Бела (місто Банська-Бистриця). Захід було організовано Бансько-Бистрицькою державною науковою бібліотекою на базі Центру східноєвропейських досліджень.

Офіційний візит Міністра закордонних справ та європейських питань Мірослава Лайчака до України | 04 жовтня, 11:25

4 жовтня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з Міністром закордонних справ та європейських питань Словацької Республіки Мірославом Лайчаком, який перебуває в Україні з дводенним офіційним візитом.

Президент України зустрівся з Президентом Словацької Республіки | 26 вересня, 13:35

25 вересня ц.р. у рамках візиту до Нью-Йорка Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.