Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 02:02

20 березня ц.р. відбулася зустріч Посла України в Словацькій Республіці Юрія Мушки з Президентом Академії Наук СР, професором Паволом Шайгаліком.

20 березня, 16:33

Під час зустрічі сторони обговорили питання поглиблення співробітництва між Академіями Наук України та Словаччини.

Президент словацької Академії Наук висловив зацікавленість у збільшенні кількості молодих науковців з України на здобуття в Словаччині наукового ступеня PhD.

Сторони обговорили можливості співпраці між науковими інституціями двох країн. 

Зі свого боку Посол поінформував співрозмовника про плановані ювілейні заходи у зв’язку зі 100-річчям заснування Академії Наук України. 

Посол запросив П.Шайгаліка долучитися до роботи круглого столу, який організовується в червні ц.р в Братиславі і приурочений до 25-річчя з дня підписання Договору про добросусідство, дружні відносини і співробітництво між Україною та Словаччиною.

 

 

Останні новини

Зустріч представника Посольства України з майбутніми дипломатами – студентами Університету ім.Матея Бела, м.Банська-Бистриця | 18 жовтня, 20:51

17 жовтня ц.р. радник Посольства Д.Конишев зустрівся зі студентами, які навчаються на факультеті міжнародних відносин Університету ім. Матея Бела (місто Банська-Бистриця). Захід було організовано Бансько-Бистрицькою державною науковою бібліотекою на базі Центру східноєвропейських досліджень.

Офіційний візит Міністра закордонних справ та європейських питань Мірослава Лайчака до України | 04 жовтня, 11:25

4 жовтня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з Міністром закордонних справ та європейських питань Словацької Республіки Мірославом Лайчаком, який перебуває в Україні з дводенним офіційним візитом.

Президент України зустрівся з Президентом Словацької Республіки | 26 вересня, 13:35

25 вересня ц.р. у рамках візиту до Нью-Йорка Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.