Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 13:02

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Віце-прем’єр-міністром СР, Міністром сільського господарства та розвитку села СР Габріелою Матечною

03 квітня, 14:21

3 квітня 2018 р. Посол України в СР Юрій Мушка зустрівся з Віце-прем’єр-міністром СР, Міністром сільського господарства та розвитку села СР Габріелою Матечною.

У ході зустрічі сторони обговорили питання, пов’язані з користуванням землею сільськогосподарського призначення, а також проблематику співробітництва України і Словаччини в сфері сільського господарства, харчової промисловості, лісового господарства тощо.

Співрозмовники підтримали важливість укладення у 2018 році Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру і Словацьким земельним фондом.

 

 

Останні новини

Зустріч представника Посольства України з майбутніми дипломатами – студентами Університету ім.Матея Бела, м.Банська-Бистриця | 18 жовтня, 20:51

17 жовтня ц.р. радник Посольства Д.Конишев зустрівся зі студентами, які навчаються на факультеті міжнародних відносин Університету ім. Матея Бела (місто Банська-Бистриця). Захід було організовано Бансько-Бистрицькою державною науковою бібліотекою на базі Центру східноєвропейських досліджень.

Офіційний візит Міністра закордонних справ та європейських питань Мірослава Лайчака до України | 04 жовтня, 11:25

4 жовтня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з Міністром закордонних справ та європейських питань Словацької Республіки Мірославом Лайчаком, який перебуває в Україні з дводенним офіційним візитом.

Президент України зустрівся з Президентом Словацької Республіки | 26 вересня, 13:35

25 вересня ц.р. у рамках візиту до Нью-Йорка Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.