Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 03:09

Участь Посла України в СР Юрія Мушки в пам’ятній церемонії покладання квітів до пам’ятника Перемоги з нагоди 73-річниці визволення Братислави

05 квітня, 12:20

4 квітня ц.р. Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка взяв участь у пам’ятній церемонії покладання квітів до пам’ятника Перемоги з нагоди 73-річниці визволення Братислави.

У заході брали участь мер м. Братислави І.Несровнал, представники дипкорпусу, словацького Союзу ветеранів-антифашистів, а також громадські активісти.

Останні новини

Зустріч представника Посольства України з майбутніми дипломатами – студентами Університету ім.Матея Бела, м.Банська-Бистриця | 18 жовтня, 20:51

17 жовтня ц.р. радник Посольства Д.Конишев зустрівся зі студентами, які навчаються на факультеті міжнародних відносин Університету ім. Матея Бела (місто Банська-Бистриця). Захід було організовано Бансько-Бистрицькою державною науковою бібліотекою на базі Центру східноєвропейських досліджень.

Офіційний візит Міністра закордонних справ та європейських питань Мірослава Лайчака до України | 04 жовтня, 11:25

4 жовтня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з Міністром закордонних справ та європейських питань Словацької Республіки Мірославом Лайчаком, який перебуває в Україні з дводенним офіційним візитом.

Президент України зустрівся з Президентом Словацької Республіки | 26 вересня, 13:35

25 вересня ц.р. у рамках візиту до Нью-Йорка Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.