Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 21:17

Участь Заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара у Засіданні міністрів закордонних справ країн-учасниць Вишеградської четвірки та ініціативи «Східного партнерства»

06 травня, 11:59

6 травня ц.р. Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар відвідав Братиславу з метою участі у Засіданні міністрів закордонних справ країн-учасниць Вишеградської четвірки та ініціативи «Східного партнерства». Захід організовано Словацьким головуванням у В-4.

Цьогорічна зустріч була присвячена, зокрема, оцінці сучасного стану та визначенню перспектив співпраці з країнами-партнерами «Східного партнерства». Окрема увага була приділена результатам 10-річного функціонування згаданого проекту, а також майбутнім його цілям та завданням з огляду на виклики регіонального та загальноєвропейського рівня.  Було також оцінено роль країн В-4 у зазначеній європейській ініціативі.

В. Боднарем, зі свого боку, було висловлено вдячність країнам Вишеградської групи, особливо Словацькій Республіці за підтримку у протидії російській агресії. Крім цього, зазначено, що головною метою діалогу між Україною та В-4 має бути подальший розвиток співробітництва в контексті європейської інтеграції нашої країни, взаємодії в рамках Зони вільної торгівлі, розвитку секторальної співпраці.

Останні новини

Концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND» | 12 вересня, 08:45

11 вересня, у рамках «Днів Києва в Братиславі», в Словацькому національному театрі відбувся урочистий концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND».

Відкриття фестивалю українського кіно | 12 вересня, 08:35

У столиці Словаччини Братиславі – місті-побратимі української столиці 11 вересня у кінотеатрі «Младость» відбулася церемонія відкриття фестивалю українського кіно.

У Братиславі проходять Дні Києва | 11 вересня, 14:44

З 11 по 13 вересня у Братиславі проходять Дні Києва, приурочені 50-й річниці підписання Угоди про братерські відносини між містами - побратимами.

Дні Києва в Братиславі | 04 вересня, 12:34

Посольство України в Словацькій Республіці має честь інформувати, що у період з 11 по 13 вересня 2019 року у місті Братислава пройдуть «Дні Києва в Братиславі», приурочені до 50-річчя з дня підписання Угоди про братерські відносини між Києвом та Братиславою.

У Братиславі відзначили День Державного Прапора України | 23 серпня, 08:56

23 серпня в День Державного Прапора України члени української громади Словаччини та діти української недільної школи Братислави долучилися до урочистої акції Посольства – розгорнули Державний Прапор України в історичному центрі міста біля Братиславського граду та Парламенту СР.