Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 16:10

Участь Заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара у Засіданні міністрів закордонних справ країн-учасниць Вишеградської четвірки та ініціативи «Східного партнерства»

06 травня, 11:59

6 травня ц.р. Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар відвідав Братиславу з метою участі у Засіданні міністрів закордонних справ країн-учасниць Вишеградської четвірки та ініціативи «Східного партнерства». Захід організовано Словацьким головуванням у В-4.

Цьогорічна зустріч була присвячена, зокрема, оцінці сучасного стану та визначенню перспектив співпраці з країнами-партнерами «Східного партнерства». Окрема увага була приділена результатам 10-річного функціонування згаданого проекту, а також майбутнім його цілям та завданням з огляду на виклики регіонального та загальноєвропейського рівня.  Було також оцінено роль країн В-4 у зазначеній європейській ініціативі.

В. Боднарем, зі свого боку, було висловлено вдячність країнам Вишеградської групи, особливо Словацькій Республіці за підтримку у протидії російській агресії. Крім цього, зазначено, що головною метою діалогу між Україною та В-4 має бути подальший розвиток співробітництва в контексті європейської інтеграції нашої країни, взаємодії в рамках Зони вільної торгівлі, розвитку секторальної співпраці.

Останні новини

У День Святої Трійці у Братиславі відправлено Службу Божу українською мовою | Вчора, 08:06

Вже звичним стає для українських громадян, які живуть і працюють у Словаччині, відправлення святкових Богослужінь та інших церковних обрядів українською мовою.

У Братиславі відбулися політичні консультації на рівні політдиректорів МЗС України та Словаччини | 11 червня, 16:14

11 червня 2019 року у Братиславі відбулися політичні консультації на рівні політдиректорів України та Словаччини.

29 травня 2019 року в об’єднаній школі-гімназії ім. Т. Г. Шевченка м. Пряшів з українською мовою викладання відбулося Свято української вишиванки | 29 травня, 13:45

29 травня ц.р. за ініціативи Посольства України в Словацькій Республіці в об’єднаній школі-гімназії ім. Т. Г. Шевченка м. Пряшів з українською мовою викладання вже вдруге було проведено Свято української вишиванки.

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Головою Верховного Суду України В. Данішевською | 28 травня, 14:09

27-28 травня в Братиславі проходить 9-та конференція голів верховних судів країн Центральної та Східної Європи.