Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 16:39

Брифінг Посла України в СР Юрія Мушки для словацьких ЗМІ

07 травня, 13:36

7 травня ц.р., напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Посольстві України в Словацькій Республіці відбувся брифінг Посла України Юрія Мушки для словацьких ЗМІ.

З року в рік Росія поширює неправдиву інформацію про історію Другої світової війни, перебільшуючи роль Росії у звільненні Європи від гітлерівської Німеччини.

Саме тому увагу присутніх було звернуто на історичні факти щодо участі України у Другій світовій війні, її внеску у світову перемогу над нацизмом.    

Крім цього, було поінформовано про актуальну ситуацію на Донбасі, Азовському та Чорному морях, а також Кримському півострові. Наголошено, що збройна агресія РФ проти України стала безпрецедентним викликом сучасній системі світової та європейської безпеки.

Останні новини

У День Святої Трійці у Братиславі відправлено Службу Божу українською мовою | Вчора, 08:06

Вже звичним стає для українських громадян, які живуть і працюють у Словаччині, відправлення святкових Богослужінь та інших церковних обрядів українською мовою.

У Братиславі відбулися політичні консультації на рівні політдиректорів МЗС України та Словаччини | 11 червня, 16:14

11 червня 2019 року у Братиславі відбулися політичні консультації на рівні політдиректорів України та Словаччини.

29 травня 2019 року в об’єднаній школі-гімназії ім. Т. Г. Шевченка м. Пряшів з українською мовою викладання відбулося Свято української вишиванки | 29 травня, 13:45

29 травня ц.р. за ініціативи Посольства України в Словацькій Республіці в об’єднаній школі-гімназії ім. Т. Г. Шевченка м. Пряшів з українською мовою викладання вже вдруге було проведено Свято української вишиванки.

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Головою Верховного Суду України В. Данішевською | 28 травня, 14:09

27-28 травня в Братиславі проходить 9-та конференція голів верховних судів країн Центральної та Східної Європи.