Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 21:44

Брифінг Посла України в СР Юрія Мушки для словацьких ЗМІ

07 травня, 13:36

7 травня ц.р., напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Посольстві України в Словацькій Республіці відбувся брифінг Посла України Юрія Мушки для словацьких ЗМІ.

З року в рік Росія поширює неправдиву інформацію про історію Другої світової війни, перебільшуючи роль Росії у звільненні Європи від гітлерівської Німеччини.

Саме тому увагу присутніх було звернуто на історичні факти щодо участі України у Другій світовій війні, її внеску у світову перемогу над нацизмом.    

Крім цього, було поінформовано про актуальну ситуацію на Донбасі, Азовському та Чорному морях, а також Кримському півострові. Наголошено, що збройна агресія РФ проти України стала безпрецедентним викликом сучасній системі світової та європейської безпеки.

Останні новини

Концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND» | 12 вересня, 08:45

11 вересня, у рамках «Днів Києва в Братиславі», в Словацькому національному театрі відбувся урочистий концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND».

Відкриття фестивалю українського кіно | 12 вересня, 08:35

У столиці Словаччини Братиславі – місті-побратимі української столиці 11 вересня у кінотеатрі «Младость» відбулася церемонія відкриття фестивалю українського кіно.

У Братиславі проходять Дні Києва | 11 вересня, 14:44

З 11 по 13 вересня у Братиславі проходять Дні Києва, приурочені 50-й річниці підписання Угоди про братерські відносини між містами - побратимами.

Дні Києва в Братиславі | 04 вересня, 12:34

Посольство України в Словацькій Республіці має честь інформувати, що у період з 11 по 13 вересня 2019 року у місті Братислава пройдуть «Дні Києва в Братиславі», приурочені до 50-річчя з дня підписання Угоди про братерські відносини між Києвом та Братиславою.

У Братиславі відзначили День Державного Прапора України | 23 серпня, 08:56

23 серпня в День Державного Прапора України члени української громади Словаччини та діти української недільної школи Братислави долучилися до урочистої акції Посольства – розгорнули Державний Прапор України в історичному центрі міста біля Братиславського граду та Парламенту СР.