Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 16:06

8 травня ц.р. співробітники Посольства України в СР спільно з українською громадою Словаччини поклали вінки та квіти до меморіалу "Славін" у Братиславі

08 травня, 12:14

8 травня ц.р., в день Пам’яті та примирення, Посол України в СР Юрій Мушка разом зі співробітниками Посольства, членами української громади Словаччини, учнями української недільної школи Братислави Dubova 1 поклали вінки та квіти до меморіального військового комплексу «Славін».

 

В урочистих заходах у місті Братислава на «Славіні» з нагоди Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війні взяли участь Президент Словацької Республіки Андрей Кіска, представники мерії міста Братислава та Братиславського краю, депутати Національної Ради СР, керівники дипломатичних місій європейських країн, акредитованих у Братиславі.

 

Останні новини

У День Святої Трійці у Братиславі відправлено Службу Божу українською мовою | Вчора, 08:06

Вже звичним стає для українських громадян, які живуть і працюють у Словаччині, відправлення святкових Богослужінь та інших церковних обрядів українською мовою.

У Братиславі відбулися політичні консультації на рівні політдиректорів МЗС України та Словаччини | 11 червня, 16:14

11 червня 2019 року у Братиславі відбулися політичні консультації на рівні політдиректорів України та Словаччини.

29 травня 2019 року в об’єднаній школі-гімназії ім. Т. Г. Шевченка м. Пряшів з українською мовою викладання відбулося Свято української вишиванки | 29 травня, 13:45

29 травня ц.р. за ініціативи Посольства України в Словацькій Республіці в об’єднаній школі-гімназії ім. Т. Г. Шевченка м. Пряшів з українською мовою викладання вже вдруге було проведено Свято української вишиванки.

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Головою Верховного Суду України В. Данішевською | 28 травня, 14:09

27-28 травня в Братиславі проходить 9-та конференція голів верховних судів країн Центральної та Східної Європи.