Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 21:13

8 травня ц.р. співробітники Посольства України в СР спільно з українською громадою Словаччини поклали вінки та квіти до меморіалу "Славін" у Братиславі

08 травня, 12:14

8 травня ц.р., в день Пам’яті та примирення, Посол України в СР Юрій Мушка разом зі співробітниками Посольства, членами української громади Словаччини, учнями української недільної школи Братислави Dubova 1 поклали вінки та квіти до меморіального військового комплексу «Славін».

 

В урочистих заходах у місті Братислава на «Славіні» з нагоди Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війні взяли участь Президент Словацької Республіки Андрей Кіска, представники мерії міста Братислава та Братиславського краю, депутати Національної Ради СР, керівники дипломатичних місій європейських країн, акредитованих у Братиславі.

 

Останні новини

Концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND» | 12 вересня, 08:45

11 вересня, у рамках «Днів Києва в Братиславі», в Словацькому національному театрі відбувся урочистий концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND».

Відкриття фестивалю українського кіно | 12 вересня, 08:35

У столиці Словаччини Братиславі – місті-побратимі української столиці 11 вересня у кінотеатрі «Младость» відбулася церемонія відкриття фестивалю українського кіно.

У Братиславі проходять Дні Києва | 11 вересня, 14:44

З 11 по 13 вересня у Братиславі проходять Дні Києва, приурочені 50-й річниці підписання Угоди про братерські відносини між містами - побратимами.

Дні Києва в Братиславі | 04 вересня, 12:34

Посольство України в Словацькій Республіці має честь інформувати, що у період з 11 по 13 вересня 2019 року у місті Братислава пройдуть «Дні Києва в Братиславі», приурочені до 50-річчя з дня підписання Угоди про братерські відносини між Києвом та Братиславою.

У Братиславі відзначили День Державного Прапора України | 23 серпня, 08:56

23 серпня в День Державного Прапора України члени української громади Словаччини та діти української недільної школи Братислави долучилися до урочистої акції Посольства – розгорнули Державний Прапор України в історичному центрі міста біля Братиславського граду та Парламенту СР.