Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 21:28

Участь Посла України в СР Юрія Мушки у відзначенні Дня Перемоги над фашизмом

08 травня, 18:52

На запрошення Президента СР 8 травня ц.р. Посол України в СР Юрій Мушка взяв участь в урочистих заходах з відзначення Дня Перемоги над фашизмом у м. Зволен, зокрема, церемонії покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні.  

У заході взяли участь Прем’єр-міністр СР, Міністр оборони СР, представники Збройних Сил СР, члени акредитованого в СР дипломатичного корпусу.

 

Останні новини

Концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND» | 12 вересня, 08:45

11 вересня, у рамках «Днів Києва в Братиславі», в Словацькому національному театрі відбувся урочистий концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND».

Відкриття фестивалю українського кіно | 12 вересня, 08:35

У столиці Словаччини Братиславі – місті-побратимі української столиці 11 вересня у кінотеатрі «Младость» відбулася церемонія відкриття фестивалю українського кіно.

У Братиславі проходять Дні Києва | 11 вересня, 14:44

З 11 по 13 вересня у Братиславі проходять Дні Києва, приурочені 50-й річниці підписання Угоди про братерські відносини між містами - побратимами.

Дні Києва в Братиславі | 04 вересня, 12:34

Посольство України в Словацькій Республіці має честь інформувати, що у період з 11 по 13 вересня 2019 року у місті Братислава пройдуть «Дні Києва в Братиславі», приурочені до 50-річчя з дня підписання Угоди про братерські відносини між Києвом та Братиславою.

У Братиславі відзначили День Державного Прапора України | 23 серпня, 08:56

23 серпня в День Державного Прапора України члени української громади Словаччини та діти української недільної школи Братислави долучилися до урочистої акції Посольства – розгорнули Державний Прапор України в історичному центрі міста біля Братиславського граду та Парламенту СР.