Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 15:56

У Словаччині вшанували пам'ять жертв політичних репресій та жертв депортації кримських татар

20 травня, 16:48

20 травня ц.р. співробітники Посольства разом з представниками української громади Словаччини поклали квіти до Memorial Gate of Freedom на Девіні, який є символом свободи словацького народу проти тоталітарної системи.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять жертв політичних репресій в Україні та депортації кримськотатарського народу.

У своєму виступі Посол наголосив, що «пам’ятаючи минуле, ми творимо майбутнє. І, вшановуючи сьогодні пам'ять жертв політичних репресій та кримськотатрського народу, ми не маємо забувати про те, що для деяких правлячих режимів і тепер є звичною практика застосування методів політичного терору. Росія продовжує здійснювати репресії проти українців, кримських татар, усіх, хто вважає Україну своєю Батьківщиною».

Останні новини

У День Святої Трійці у Братиславі відправлено Службу Божу українською мовою | Вчора, 08:06

Вже звичним стає для українських громадян, які живуть і працюють у Словаччині, відправлення святкових Богослужінь та інших церковних обрядів українською мовою.

У Братиславі відбулися політичні консультації на рівні політдиректорів МЗС України та Словаччини | 11 червня, 16:14

11 червня 2019 року у Братиславі відбулися політичні консультації на рівні політдиректорів України та Словаччини.

29 травня 2019 року в об’єднаній школі-гімназії ім. Т. Г. Шевченка м. Пряшів з українською мовою викладання відбулося Свято української вишиванки | 29 травня, 13:45

29 травня ц.р. за ініціативи Посольства України в Словацькій Республіці в об’єднаній школі-гімназії ім. Т. Г. Шевченка м. Пряшів з українською мовою викладання вже вдруге було проведено Свято української вишиванки.

Зустріч Посла України в СР Юрія Мушки з Головою Верховного Суду України В. Данішевською | 28 травня, 14:09

27-28 травня в Братиславі проходить 9-та конференція голів верховних судів країн Центральної та Східної Європи.