Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 21:08

У Словаччині вшанували пам'ять жертв політичних репресій та жертв депортації кримських татар

20 травня, 16:48

20 травня ц.р. співробітники Посольства разом з представниками української громади Словаччини поклали квіти до Memorial Gate of Freedom на Девіні, який є символом свободи словацького народу проти тоталітарної системи.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять жертв політичних репресій в Україні та депортації кримськотатарського народу.

У своєму виступі Посол наголосив, що «пам’ятаючи минуле, ми творимо майбутнє. І, вшановуючи сьогодні пам'ять жертв політичних репресій та кримськотатрського народу, ми не маємо забувати про те, що для деяких правлячих режимів і тепер є звичною практика застосування методів політичного терору. Росія продовжує здійснювати репресії проти українців, кримських татар, усіх, хто вважає Україну своєю Батьківщиною».

Останні новини

Концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND» | 12 вересня, 08:45

11 вересня, у рамках «Днів Києва в Братиславі», в Словацькому національному театрі відбувся урочистий концерт солістів Київського національного академічного театру оперети та Словацького національного театру «Opera SND».

Відкриття фестивалю українського кіно | 12 вересня, 08:35

У столиці Словаччини Братиславі – місті-побратимі української столиці 11 вересня у кінотеатрі «Младость» відбулася церемонія відкриття фестивалю українського кіно.

У Братиславі проходять Дні Києва | 11 вересня, 14:44

З 11 по 13 вересня у Братиславі проходять Дні Києва, приурочені 50-й річниці підписання Угоди про братерські відносини між містами - побратимами.

Дні Києва в Братиславі | 04 вересня, 12:34

Посольство України в Словацькій Республіці має честь інформувати, що у період з 11 по 13 вересня 2019 року у місті Братислава пройдуть «Дні Києва в Братиславі», приурочені до 50-річчя з дня підписання Угоди про братерські відносини між Києвом та Братиславою.

У Братиславі відзначили День Державного Прапора України | 23 серпня, 08:56

23 серпня в День Державного Прапора України члени української громади Словаччини та діти української недільної школи Братислави долучилися до урочистої акції Посольства – розгорнули Державний Прапор України в історичному центрі міста біля Братиславського граду та Парламенту СР.