Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 03:43

Урочистий захід з нагоди Дня Конституції України

25 червня, 16:59

25 червня ц.р. з нагоди Дня Конституції України в Посольстві було проведено урочистий захід за участю словацьких депутатів, представників МЗС ЄП СР, журналістів та членів української громади Словаччини.

Посол України в СР Юрій Мушка виступив перед присутніми.

У своїй промові керівник дипустанови зупинився на історичних аспектах ухвалення Основного Закону України. Наголосив, що ця подія стала важливим етапом на шляху конституційного процесу в Україні, який триває й досі.

Присутніх було поінформовано про системні реформи в Україні. 

Окрему увагу було приділено російській збройній агресії проти України, загостренні ситуації на Донбасі, зокрема, збільшенні кількості збройних провокацій  на сході країни.

У рамках заходу Посол дав низку інтерв’ю представникам словацьких ЗМІ. 

 

Останні новини

8 липня у Братиславі відбувся концерт українського фольклорного гурту «Крачківка» | 09 липня, 14:51

8 липня у Будинку культури Ружінов міста Братислава, в рамках свого європейського туру, виступив український фольклорний гурт «Крачківка» (Полтавська область).

28 травня 2019 року в Братиславі було проведено концерт з нагоди Дня Конституції України | 30 червня, 10:23

28 травня у Братиславі проведений Вечір українських пісень з нагоди Дня Конституції України.

«Крим – вкрадений півострів» | 22 червня, 12:29

21 червня ц.р. в університетській бібліотеці м. Братислава громадською організацією «Словацько-Українська молодіжна асоціація» «СУРМА» за підтримки Посольства України в СР було проведено захід «Крим – вкрадений півострів». Темою були – окупація Росією АР Крим та ситуація з правами людини на окупованому півострові.

У День Святої Трійці у Братиславі відправлено Службу Божу українською мовою | 18 червня, 08:06

Вже звичним стає для українських громадян, які живуть і працюють у Словаччині, відправлення святкових Богослужінь та інших церковних обрядів українською мовою.