Посольство України в Словацькій Республіці

Київ 04:09

28 травня 2019 року в Братиславі було проведено концерт з нагоди Дня Конституції України

30 червня, 10:23

28 травня у Братиславі проведений Вечір українських пісень з нагоди Дня Конституції України.

Організаторами концерту виступили Словацько-українське товариство м. Братислава спільно з Музично-драматичним ансамблем ім. Тараса Шевченка.

В урочистому концерті у якості запрошеного гостя з України взяв участь заслужений артист України Олександр Доля.

На концерті прозвучали відомі українські музичні твори та пісні у виконанні солістів словацької опери та артистів Музично-драматичного ансамблю ім. Тараса Шевченка.

 

Останні новини

8 липня у Братиславі відбувся концерт українського фольклорного гурту «Крачківка» | 09 липня, 14:51

8 липня у Будинку культури Ружінов міста Братислава, в рамках свого європейського туру, виступив український фольклорний гурт «Крачківка» (Полтавська область).

Урочистий захід з нагоди Дня Конституції України | 25 червня, 16:59

25 червня ц.р. з нагоди Дня Конституції України в Посольстві було проведено урочистий захід за участю словацьких депутатів, представників МЗС ЄП СР, журналістів та членів української громади Словаччини.

«Крим – вкрадений півострів» | 22 червня, 12:29

21 червня ц.р. в університетській бібліотеці м. Братислава громадською організацією «Словацько-Українська молодіжна асоціація» «СУРМА» за підтримки Посольства України в СР було проведено захід «Крим – вкрадений півострів». Темою були – окупація Росією АР Крим та ситуація з правами людини на окупованому півострові.

У День Святої Трійці у Братиславі відправлено Службу Божу українською мовою | 18 червня, 08:06

Вже звичним стає для українських громадян, які живуть і працюють у Словаччині, відправлення святкових Богослужінь та інших церковних обрядів українською мовою.