• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Slovenčina
 • Стара версія
Візит делегації Сумської торгово-промислової палати до Словаччини
Опубліковано 23 травня 2013 року о 09:57

22-23 травня  ц.р. в Словацькій Республіці з метою встановлення партнерських відносин з Бансько-Бистрицькою регіональною торгово-промисловою палатою СР перебувала українська делегація підприємців у кількості 12 осіб  на чолі з віце-президентом Сумської торгово-промислової палати І.Коротичем і віце-президентом Миколаївської торгово-промислової палати А.Черноморченко.

Під час перебування в СР 22 травня ц.р. у будинку старої ратуші м.Банська Бистриця, за присутності місцевих ЗМІ, відбулася зустріч української делегації з мером зазначеного міста - П.Гоголою, представниками ділових кіл та громадськості Банської Бистриці, а також представниками адміністрації Бансько-Бистрицького самоврядного краю.

У ході зустрічі мер м. Банська-Бистриця П.Гогола привітав членів делегації з України, розповів про потенціал та можливості двостороннього співробітництва, зокрема в інвестиційній сфері, у галузі туризму та в інших можливих напрямках співпраці підприємців обох країн.

У виступах керівника української делегації І.Коротича і керівника Бансько-Бистрицької регіональної торгово-промислової палати  СР М.Спірової було висловлено сподівання на плідне співробітництво як у діловій сфері, так і в інших галузях, у яких зацікавлені українська та словацька сторони. Ними було зазначено, зокрема, що зустріч проходить напередодні засідання Міжурядової українсько-словацької комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, яке має відбутися у червні ц.р., і є одним з перших кроків на шляху до проведення зустрічі представників ділових кіл, яка матиме місце в рамках зазначеного засідання. У своєму виступі віце-президент Миколаївської торгово-промислової палати А.Черноморченко розповіла про промисловий потенціал та можливості співпраці з Миколаївською областю й побажала успіху розвитку партнерства та ділових зв’язків підприємців Словаччини та України.

Під час зустрічі відбулися презентації Сумської, а також Миколаївської областей і їх промислового та інвестиційного потенціалу з використанням відеофільму та друкованої продукції, перед початком яких в урочистій обстановці українською та  словацькою сторонами було підписано Угоду про взаємну співпрацю між Сумською торгово-промисловою палатою та Бансько-Бистрицькою регіональною торгово-промисловою палатою СР, а також Миколаївською торгово-промисловою палатою та Бансько-Бистрицькою регіональною торгово-промисловою палатою СР.

У рамках проведення заходу відбулися заплановані профільні зустрічі представників українських ділових кіл з їхніми словацькими партнерами.  Зокрема, представники таких українських фірм та компаній, як „AIV”, „Nomak-Invest”, „Trade-invest plus”, „Orion-Service”, „Южтрансекспорт”, „Супутник-Суми”, „Славяне” та інші мали ділові зустрічі та провели переговори з представниками таких словацьких фірм та підприємств, як „ADRIAN GROUP s.r.o.”, „Banskobystrický pivovar, a.s.”, „SDA s.r.o.”, „Kúpele Sliač s.r.o.”, „EuroConex Slovakia s.r.o.”, „ARRS Forwarding s.r.o.”, „ALFA BIO s.r.o.”, „OOCR Stredné Slovensko”, „REA-S s.r.o.”, „Mäspoma a.s.”.

Керівник української делегації, а також представники Посольства України в СР дали інтервʼю редакції регіональної студії словацького телебачення „TVHronka”, у яких було висловлено впевненість у подальшому плідному розвитку співробітництва, яке може бути корисним для народів обох країн і матиме ще більшу динаміку у світлі запланованого підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, що має відбутися на саміті Україна-ЄС у Вільнюсі восени ц.р. 

   

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux