• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Slovenčina
 • Стара версія
Президент взяв участь у роботі 18-го Саміту глав держав Центральної Європи
Опубліковано 13 червня 2013 року о 11:53

Президент України Віктор Янукович  взяв участь у роботі 18-го Саміту глав держав Центральної Європи, що відбувся у столиці Словацької Республіки -  м. Братиславі 12 червня ц.р. Саміт був присвячений темі «Стратегії зростання для посткризового відновлення».

Виступаючи на пленарному засіданні 18-го Саміту глав держав Центральної Європи у Братиславі Президент України Віктор Янукович заявив, що продовження процесу розширення Європейського Союзу, з перспективою включення України до єдиного європейського простору, є важливим інструментом подолання існуючої світової фінансово-економічної кризи.

Віктор Янукович також висловив переконання, що для відновлення економічного зростання потрібні єдність, взаємна довіра і скоординовані зусилля усіх держав континенту - як членів Євросоюзу, так і тих країн, які поки перебувають поза його межами.

 «В останні роки Україна брала участь у важливих багатосторонніх процесах та довела свою здатність ефективно співпрацювати у широкому європейському контексті», - сказав Віктор Янукович, виступаючи на пленарному засіданні 18-го Саміту Глав держав Центральної Європи у Братиславі.

Президент нагадав про успішність головування України в Комітеті міністрів Ради Європи у 2011 році та в Центральноєвропейській ініціативі у 2013 році. «Цього року ми впевнено працюємо на чолі ОБСЄ», - підкреслив Глава держави.

У своєму виступі Президент України Віктор Янукович наголосив, що реформування та модернізація України відбуваються за європейськими стандартами: «Курс реформ власне підпорядкований загальній меті нашої євроінтеграції - забезпечити громадянам України європейські умови і рівень життя»

«Така робота дозволяє нам практично реалізовувати свою європейську сутність, робити свій конкретний внесок у зміцнення і об’єднання Європи», - сказав Віктор Янукович. Президент нагадав, що у 2012 році Україна спільно з Польщею успішно провела Чемпіонат Європи з футболу. «Ця подія, яка вперше відбувалася у Східній Європі, стала черговим потужним кроком до єднання європейських народів», - зазначив він.

У рамках Саміту відбулася низка двосторонніх зустрічей Президента України з главами держав Центральної Європи.

Питання європейської інтеграції було головним під час зустрічей Президента України Віктора Януковича на Саміті глав держав Центральної Європи. «Центральне питання, яке сьогодні обговорювалося, - це питання європейської інтеграції, і в загальному плані на Саміті, і в питаннях двосторонніх переговорів», - зазначив Президента України під час зустрічі з журналістами у Братиславі.

Глава держави підкреслив, що європейська інтеграція є стратегічною метою України, що закріплено в Законі про засади внутрішньої та зовнішньої політики.

Під час 18-го Саміту глав держав Центральної Європи Україна не почула жодних зауважень щодо своїх євроінтеграційних устремлінь. «Ми сьогодні не почули від жодної країни негативного ставлення до євроінтеграційних прагнень України чи невиконання Україною тих чи інших критеріїв. У нас є домашнє завдання і робота, яку ми повинні виконати до листопада», - сказав Глава держави.

Водночас він наголосив, що Україна вже зараз працює над імплементацією законів, прийнятих у рамках реформ, які наближають країну до європейських стандартів.

«Ми знаємо, що все, що ми робимо, ми це робимо заради самих себе, заради України, заради того, щоб Україна піднімала рівень економіки і на основі цього - рівень життя людей. Все, що торкається людини, її прав, соціальних стандартів - це головна мета, яку ми ставимо перед собою», - підкреслив Президент.              

               

              

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux