• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Slovenčina
27 березня відбудеться міжнародний благодійний концерт-телемарафон Save Ukraine — #StopWar
Опубліковано 23 березня 2022 року о 16:00

🔊 27 березня відбудеться міжнародний благодійний концерт-телемарафон 🇺🇦 Save Ukraine — #StopWar
🕠 Концерт-марафон розпочнеться о 17:30 за центрально-європейським часом з Варшави (18:30 за Києвом) на базі польського телеканалу TVP.
Марафон прагне ще більше консолідувати міжнародну спільноту у її спротиві російській експансії. Український народ відчуває і глибоко цінує підтримку, яку надають наші партнери та прості громадяни іноземних держав: від товарів першої необхідності до  потужної військової допомоги. Але війна повинна закінчитися якнайшвидше, а для цього необхідно ще більше підтримки для України і тотальний тиск на агресора.  
▶️ У межах двогодинного ефіру, який ретранслюватимуть телеканали близько 20 країн Європи та світу, а також стрімінгові платформи та соцмережі, — музиканти, митці, громадські активісти, лідери думок, актори, художники, спортсмени, волонтери з усієї планети виступатимуть за підтримку України. Водночас, до, під час та після трансляції відбуватиметься збір коштів на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених військовим вторгненням РФ на територію України. 
📺 В Україні телемарафон показуватимуть усі телеканали та платформи, що транслюють марафон «Єдині новини», серед яких мовники 1+1, Телеканал ICTV, телеканал СТБ, 2+2, Телеканал Україна, Інтер, Рада, UA: Перший, додатково — канали Телеканал ТЕТ, Новий канал, М1 Музичний телеканал, НТН та Телеканал К1, а також платформи Київстар ТБ, 1+1 video, YouTV, MEGOGO, OLL.TV, SWEET.TV, Volia.
Для глядачів зі всього світу трансляція буде доступна на YouTube-каналі 1+1 та на міжнародних версіях телеканалів, зокрема 1+1 International, ICTV Ukraine, Інтер+, Україна 24 тощо.
Телемарафон Save Ukraine — #StopWar реалізується 1+1 media, командою фестивалю Atlas та за підтримки національного мобільного оператора  Kyivstar, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ, а також Міністерство соціальної політики України. Ідейними натхненниками проєкту є фестиваль Atlas та Київстар. 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux