• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Slovenčina
 • Стара версія
26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України
Опубліковано 24 жовтня 2014 року о 12:13

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території Словацької Республіки, будуть відкриті 2 (дві) закордонні виборчі дільниці

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 900086 - при Посольстві України в Словацькій Республіці

Місцезнаходження, поштова адреса, телефон та режим роботи дільничної виборчої комісії:

 (м. Братислава, вул. Радванська 35)

тел. : 02/59202810

факс: 02/59202837

тел. : 00 4212 5920 2813 (екстреної допомоги виключно для отримання інформації про надзвичайні події)

e-mail : [email protected]

Для голосування громадян України, які перебувають чи проживають на території Братиславського, Жилінського, Нітрянського, Тренчянського та Трнавського країв.

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 900087 - при Генеральному консульстві України в Пряшеві

Місцезнаходження, поштова адреса, телефон та режим роботи дільничної виборчої комісії:

м. Пряшів, вул. Плзенська 11

тел. : 051/7710620

факс: 051/7710621

e-mail : [email protected]

Для голосування громадян, які перебувають чи проживають на території Пряшівського, Кошицького, чи Бансько-Бистрицького країв.

Відповідно до чинного виборчого законодавства України, участь у виборах на закордонних виборчих дільницях зможуть узяти виборці – громадяни України, які зареєстровані на консульському обліку Посольства і Генерального консульства та автоматично включені до загальнонаціонального Реєстру виборців. У день голосування включення громадян України до списків виборців – неможливе.

Голосування відбудеться в день виборів 26 жовтня ц.р. з 8 до 20 години. Громадяни України мають звертатись до відповідної виборчої дільниці за місцем проживання або перебування на консульському обліку.

Вибори депутатів є загальними. Право голосу на виборах депутатів мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

Документом, який підтверджує особу та громадянство України для виборця на виборах народних депутатів, є дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Підставою для реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Посольство звертається з проханням до кожного виборця-громадянина України перевірити правильність внесених до списку відомостей та запрошує всіх взяти участь у виборах.

Для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс  «Особистий кабінет виборця» , у якому громадянам України надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Додаткову інформацію з питань участі у виборах можливо дізнатися за вищенаведеними контактними адресами та телефонами гарячої лінії Посольства та Генерального консульства.

                                       

24 жовтня 2014 року на виборчій дільниці № 900086 при Посольстві України в Словацькій Республіці у Братиславі відбулося засідання виборчої комісії, присвячене проведенню позачергових виборів народних депутатів України у неділю 26 жовтня. Зокрема були обговорені всі аспекти забезпечення реалізації конституційних прав громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території Словацької Республіки, у одній з двох закордонних виборчих дільниць, які будуть відкриті на території СР, а саме в приміщенні ПУ в СР.

Користуючись можливістю звернутися до співвітчизників, голова та  члени виборчої комісії запрошують громадян України взяти активну участь у позачергових виборах депутатів Верховної Ради  України, проявивши активну і зрілу громадянську позицію патріотів своєї Батьківщини.

ОТЖЕ, У НЕДІЛЮ, 26 ЖОВТНЯ – ВСІ НА ВИБОРИ ТА

ЗМІНІМО ЖИТТЯ НА КРАЩЕ!

                   

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux