12 травня 2012 р. на пункті пропуску „Малий Березний (Україна) – Убля (Словацька Республіка)” відбулося традиційне (цього року – вже одинадцяте) свято „Дні добросусідства на українсько-словацькому спільному кордоні”.
Будучи започаткованим ще у 1960-их р.р. як захід дружби та добросусідства двох країн, присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні та супроводжуваний широкою програмою політичних, громадських, культур-но-спортивних й інших заходів, за численної участі (до 2000 осіб) жителів прикордонних регіонів та за підтримки владних органів обох країн, у 2002 р. свято „Дні добросусідства на українсько-словацькому спільному кордоні” було відновлене, набуваючи щороку дедалі більшого суспільно-політичного, торговельно-економічного, культурно-гуманітарного та комунікаційного значення – особливо в умовах вступу Словаччини до Європейського Союзу у 2004 р. та її приєднання до Шенгенського простору у 2007 р.
В офіційній частині цьогорічного свята від словацької сторони взяли участь Посол СР в Україні П.Гамжик, заступник керівника Кошицького самоврядного краю Е.Дюровчик та заступник керівника Пряшівського самоврядного краю С.Кубанек, від української сторони – Посол України в СР О.О.Гаваші, Голова Закарпатської облдержадміністрації О.О.Ледида, заступник голови Закарпатської облради А.А.Сербайло.
У своїх виступах вони високо оцінили досягнутий стан українсько-словацького двостороннього співробітництва, відзначили ключові події у відносинах між Україною та Словаччиною за річний період від попереднього свята „Дні добросусідства” у 2011 р., наголосили на наявності як численних позитивних досягнень у взаєминах двох країн, так й питань, що потребують нагального вирішення, підкреслили однозначність європейської інтеграції України та важливість її підтримки Словаччиною на цьому шляху.
Серед учасників свята „Дні добросусідства” також були Державний секретар МВС СР Й.Бучек, депутати Національної Ради СР М.Лукша, Я.Вайдова, Л.Мартінак та голова групи міжпарламентської дружби з Україною М.Крайкович.
У ході заходу було підписано низку документів про співробітництво – Програму спільних дій між Пряшівським самоврядним краєм та Закарпатською обласною державною адміністрацією, Спільний виконавчий протокол між Закарпатською областю та Кошицьким самоврядним краєм, угоди про транскордонне співробітництво між адміністративно-територіальними одиницями Закарпаття та східних країв Словаччини.
Захід продовжився виступами національних музичних та танцювальних колективів України та Словаччини, презентаціями регіонів Закарпаття та Пряшівшини й Кошившини, виставками майстрів народних промислів, представленням страв української та словацької національних кухонь, традиційними гуляннями.