• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Slovenčina
  • Стара версія
28 січня ц.р. у Посольстві України в Словацькій Республіці відбулася зустріч активу української громади Братислави
Опубліковано 29 січня 2019 року о 09:26

28 січня ц.р. у Посольстві України відбулася зустріч активу Словацько-українського товариства, Музично-драматичного ансамблю ім. Тараса Шевченка, Українсько-Словацької Ініціативи «УСІ разом!» та української недільної школи міста Братислава Dubova 1.

Посол України в СР Юрій Мушка у своїй промові зазначив, що 29 січня в Україні вшановують пам'ять героїв Крут, розповів про героїзм молодих людей - патріотів Української Народної Республіки, які виступили проти більшовицької армії на станції Крути, змогли у нерівному бою затримати ворога на чотири дні.

«Таким чином було виграно час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру з країнами Четверного союзу, який означав міжнародне визнання української незалежності», - наголосив Посол.

У ході заходу було також обговорено цілу низку питань, зокрема, перенесення пам’ятника Т. Шевченку у Братиславі, функціонування української недільної школи Братислави Dubova 1, започаткування проведення церковної служби українською мовою, організація заходів, приурочених до визначних подій та державних свят України.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux