• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Slovenčina
  • Стара версія
В Свиднику відкрилася виставка українських писанок
Опубліковано 20 березня 2012 року о 15:34

16 березня 2012 року консул ГКУ в Пряшеві Ю.А.Колядинський прийняв участь в XІІI-ій щорічній виставці з розписування великодніх писанок, який був організований Музеєм української культури в м. Свидник (Словацька Республіка) за сприяння мера міста Я.Голодняка.
На святковому заході були також присутні заступник мера м. Свидник М.Микита, голова Регіональної ради Союзу русинів-українців СР в м.Свидник М.Білоруський, директор Музею української культури у м.Свидник М.Сополига депутати Свидницької міської ради, чисельні представники русинсько-української спільноти краю.
Двадцять чотири учасники з міст та сіл Східної Словаччини представили на конкурс свої роботи, які виявили високий художній рівнь виконання.
Крім писанок, на виставці також були представлені зразки традиційних українських великодніх вишивок Х.Герзанич (м.Кошице).
Дитячий фольклорний колектив «Маковичка» прикрасив виставку виконанням українських народних піснень.
Медійнупідтримкузаходу надавали знімальна група редакції програм для національних меншин телеканалу «СТВ2», журналісти української редакції Словацького радіо, та міського часопису «Дукля».
Виставка триватиме до 31 травня 2011 року.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux