Сьогодні до Посольства України завітали іноземні посли, акредитовані у Словаччині, аби вшанувати хвилиною мовчання пам'ять героїв-захисників, які загинули на полі бою, та тисяч безневинних вбитих жінок, дітей і чоловіків.
У цій війні Україна не була, не є та не залишиться сам на сам з ворогом, у нас є друзі та партнери - ті, на кого можна покластися і кому можна довіряти.