10 лютого у Посольстві відбулася плідна зустріч між Послом Мирославом Кастраном та керівництвом п‘яти українських громадських організацій, діючих у Братиславі.
У ході зустрічі обговорено основні напрямки співпраці у коротко- та довгостроковій перспективі, зокрема:
-
задоволення національно-культурних інтересів українців в Словаччині;
- збереження і розвиток етнічної самобутності представників української національної меншини у СР;
- функціонування навчальних закладів з вивченням української мови;
- відкриття культурного осередку українців в Братиславі.
Обговорено також взаємодію між Посольством та українськими організаціями щодо проведення низки заходів у зв’язку з наближенням одного року від повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Наступна подібна зустріч відбудеться з громадськими організаціями українців Пряшівського та Кошицького самоврядних країв.