29 листопада в кафедральному соборі Архідієцезії Братислави, Костелі Святого Мартіна в Братиславі, який входить до списку національних пам'яток Словаччини, відбулася Літургія за жертвами, штучно спричиненими радянським комуністичним режимом Голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років в Україні.
Поминальне богослужіння, яке очолив Архієпископ Братиславський, Його Високопреосвященність Монсеньйор Станіслав Зволенский, у співслужінні Його Преосвященності Монсеньйора
Йозефа Галко, єпископа-помічника Братиславської Архиєпархії, та Монсеньйора Андрія Євчука, Секретаря Апостольської Нунціатури в Словацькій Республіці, об’єднала українське та словацьке духовенство, представників дипломатичного корпусу, політикум Словацької Республіки, українську громаду та небайдужих словаків.
Тимчасова повірена у справах України в Словацькій Республіці
Наталія Никифорак звернулася зі словами подяки до Його Високопреосвященності Монсеньйора Станіслава Зволенського
Bratislavská arcidiecéza, Архиєпископа Братиславського та пароха собору Св. Мартина отця Петра Слепчана за організацію та проведення спільної молитви.